Як зекономити на купівлі запчастин

Часто у власників іномарок виникає потреба у економії на утриманні авто, бо оригінальні запчастини коштують доволі дорого. Крім того, чим машина старша, тим важче для неї знайти деталі, їх приходиться навіть замовляти за кордоном, що і клопітно, і недешево. Якщо ж встановлювати неоригінальні комплектуючі, то це може призвести до ще більших проблем, бо за якість такої продукції ніхто не відповідає. Як же позбутися таких негараздів?

запчастини


Надійним джерелом якісних запчастин можуть стати автомобільні розбірки, але треба купувати бу автозапчастини тільки у надійного продавця, яким може стати компанія "Рівнеагрегат". Підприємство працює вже не один рік, постачаючи замовникам деталі для іномарок хорошої якості, з мінімальним рівнем зносу, так що запас міцності у них ще великий. Це стає можливим тому, що авто-донори приганяють з країн ЄС, де набагато кращі, ніж у нас, умови експлуатації автомобільного транспорту. Крім того, там не їздять на одній машині десятками років, бо люди мають можливість часто оновлювати свій особистий транспорт. Варто зазначити, що покупцям пропонують тільки товар, який ретельно перевіряється, у тому числі за допомогою сучасного діагностичного устаткування.
Як придбати запчастини з розбірки? Для цього можна пройти на сайт і обрати деталь за каталогом, скориставшись фільтрами за маркою і моделлю авто. Можна також через рядок пошуку знайти запчастини за назвою. Якщо виникли проблеми з пошуком, варто звернутися до менеджера інтернет-магазину по телефону чи замовити зворотній дзвінок. У будь-якому випадку покупцю дадуть вичерпну консультацію і допоможуть у придбанні запчастин. Якщо щось на сайті не знаходиться, то теж треба зателефонувати, бо всі товари не викладаються в магазині, можливе і індивідуальне замовлення.
Для оплати покупки є кілька способів, у тому числі і післяплата, крім випадків купівлі дуже дорогого чи габаритного товару, у цьому випадку діють інші правила, потрібна часткова передоплата. Відправка відбувається у найкоротші строки транспортними компаніями на вибір покупця. У Рівному є самовивіз з підприємства за попередньою домовленістю.

запчастини


Зовсім не обов’язково платити за оригінальні запчастини для іномарок величезні суми, можна обрати інший шлях – купити їх на розборці, надійній, з хорошою репутацією, такій, як "Рівнеагрегат". Компанія гарантує якість товарів і високий рівень сервісу.

Наверх