Як контролювати витрати палива

Паливна карта БРСМ на сторожі фінансів

Головним питанням сучасної автомобільної промисловості є зменшення шкідливих викидів у атмосферу, а значить, ощадливе використання пального. Для нашого автомобіліста це теж гостре питання, але частіше не з екологічних причин, а з економічних. Ціни на паливно-мастильні матеріали кусаються, а також перманентно зростають. Чи можна убезпечити себе від зайвих витрат и запастися паливом тоді, коли його вартість ще прийнятна? Це цілком реально, якщо використовувати внутрішні платіжні форми мережі заправок, тобто карти і талони для палива. Вони є у всіх великих мереж АЗС, зокрема, в БРСМ, про що більше за посиланням https://brsm-nafta.com/fuelcards.

витрати палива

Карта чи талони: що вибрати

Яким чином можна заощаджувати, використовуючи внутрішні платіжки від БРСМ? Дуже просто, закуповуючи паливо з запасом і виграючи від постійного зростання ціни. Чим більше закуплено бензину чи дизелю, тим більше можна зекономити. Але який носій накопичень кращий?
Бланк-дозвіл (талон) являє собою паперовий документ, на якому зазначена кількість літрів, яка має бути залита в авто при його пред’явленні. Переваги такі: просто купити, можна передати третій особі, бо платіжка неіменна, приймають завжди і скрізь. Недоліки: легко згубити, зіпсувати, можуть украсти.
Платіжна електронна карта – це інший рівень розрахункового документу, який прив’язаний до паливного рахунку. Вона чіпована, має високий ступінь захисту, обслуговує накопичення певної особи чи компанії, все, як у банку. Втрата паливної карти (ПК) нічим не загрожує її власнику, бо кошти не на ній, вона лише носій інформації. Можна мати багато карт, наприклад, для своїх водіїв, що дозволяє легко контролювати витрати. Наявність особистого кабінету на сайті компанії дозволяє робити це дуже легко онлайн.
Цікаво! Талони частіше використовуються звичайними споживачами, а ПК віддають перевагу підприємці, які мають свій автопарк, надають чи використовують транспортні послуги.

витрати палива

Як долучитись до системи

І картки, і талони можна купити на будь-якій АЗС мережі, яких в країні багато, там також допоможуть з паливним рахунком і створенням кабінету на сайті. Це також можна зробити самостійно. До речі, перевага ПК в тому, що керувати надходженнями і витратами легше, не треба заїжджати на автозаправний комплекс, щоб поповнити запаси чи встановити ліміт, це робиться онлайн.

Наверх